Leszek Migas

Dyplomowany masażysta, Mistrz Praktyk Usui Reiki, Mistrz Nauczyciel Kundalini Reiki, Mistrz Nauczyciel świecowania i konchowania metodą Indian Hopi

Swoją praktykę rozpocząłem w 1999 r. po ukończeniu kursu masażu leczniczego II stopnia.

Celem podnoszenia kwalifikacji, zdobywałem i doskonaliłem wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu masażu sportowego, pielęgnacyjnego oraz energetycznego.

W międzyczasie zdobyłem również tytuł Mistrza Praktyka Reiki, co umożliwiło mi dodatkowe podniesienie skuteczności wykonywanych zabiegów. W międzyczasie zagłębiłem się w tematykę koloroterapii, co również umożliwiło mi podniesienie swojej skuteczności dla korzyści moich pacjentów.

Nieprzerwanie od 1999 r. prowadzę swoja praktykę zawodowa jako masażysta. Początkowo jako główny masażysta Gabinetu Masażu i Urody w Krakowie, ale i nie tylko - współpracowałem w międzyczasie również z licznymi przedsiębiorstwami i instytucjami zewnętrznymi.

Moje doświadczenie umożliwiło mi objęcie w 2008 r. stanowiska Instruktora Gabinetu Masażu i Urody celem aktywnego szkolenia tamtejszego personelu, natomiast od 2010 r. objąłem kierownictwo w głównym gabinecie - Gabinecie Masażu Leczniczego firmowanego już moim nazwiskiem.

Rok 2013 przyniósł mi kolejny rozwój kompetencyjny i duchowy - zdobyłem tytuł Mistrza Nauczyciela Kundalini Reiki, co zwiększyło moje możliwości i skuteczność jako masażysty i energoterapeuty.

Pomimo faktu, że terapie świecami i konchami ziołowymi Indian Hopi znałem i z sukcesem stosowałem w terapii moich pacjentów, dopiero pełen kurs i uzyskanie tytułu Mistrza Nauczyciela świecowania i konchowania metodą Indian Hopi umożliwiło mi w pełnym zakresie wykorzystywać tajniki, a za razem skuteczność owej terapii.

Nie ufaj jedynie słownym zapewnieniom - zobacz dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje:

O Gabinecie

Gabinet mieści się w nowym, dwupiętrowym budynku, znajdującym się bezpośrednio przy pętli autobusowej, na przeciwko mistrzejowickiej pętli tramwajowej.

Atutami wybranej lokalizacji jest dogodny dojazd z dowolnego miejsca Krakowa, duża liczba miejsc do parkowania oraz dogodne dojście do Gabinetu.

Gabinet dysponuje dwoma odrębnymi stanowiskami zabiegowymi, oraz zapewnia wysoki standard i komfort korzystania z naszych usług.

Rezerwacja zabiegów wymaga uprzedniej rejestracji telefonicznej lub elektronicznej.

Zabiegi domowe, realizowane przez naszego masażystę wykonywane są z zachowaniem tych samych standardów jakości i profesjonalizmu, co zabiegi wykonywane w naszym gabinecie. Masaże wykonywane są zawsze na profesjonalnych stołach do masażu, umożliwiających skutecznie, komfortowo i bezpiecznie wykonać zamówiony zabieg.

Standard Gabinetu

Niezaprzeczalnie, pierwszą i najważniejszą korzyścią z korzystania z naszej oferty jest pełna satysfakcja z poziomu wykonywanych zabiegów. Doświadczenie i kwalifikacje naszych specjalistów są w tym wypadku gwarancją najwyższego poziomu świadczonych usług.

Kolejnym atutem są warunki, w jakich obsługiwani są nasi Goście. Odpowiednio dobrane, profesjonalne wyposażenie, stylowo urządzone pokoje zabiegowe tworzą unikatową atmosferę umożliwiając jednocześnie wykonywanie zabiegów w wyjątkowo komfortowych warunkach.

W związku z tym, że standardy naszej obsługi są biegunowo odległe od przyjętych w instytucjach zajmujących się standardowo ochroną zdrowia, nasi Klienci ani przez chwilę nie poczują się jak w szpitalu czy pokoju zabiegowym. Wręcz przeciwnie - atmosfera i nastrój panujący w Gabinecie umożliwia zrelaksowanie się nawet podczas masażu leczniczego.

Odrębne pokoje zabiegowe oraz system rejestracji godzinowej Klientów gwarantuje pełną anonimowość oraz intymność wykonywanych zabiegów. W naszym Gabinecie nie istnieje pojęcie kolejki - każdy z Klientów rezerwując dogodną dla siebie godzinę wizyty ma gwarancję wykonania zamówionego zabiegu bez zbędnej zwłoki, bez konieczności przebywania z innymi Klientami.

Komfort oraz zachowanie odpowiednich warunków higienicznych jest dla nas priorytetem. W związku z powyższym każdy zabieg odbywa się na jednorazowych, papierowych prześcieradłach. Wykorzystywane preparaty posiadają wszelkie, wymagane atesty oraz pochodzą od renomowanych producentów.

Każdy Klient otrzymuje do swojej dyspozycji czysty ręcznik, szlafrok oraz jednorazowe klapki. Gabinet oferuje również nieodpłatny dostęp do środków higienicznych, niezbędnych do skorzystania z prysznica przed i po zabiegu.

Wyżej przedstawionego obrazu dopełnia możliwość "wyrównania oddechu" po podróży do naszego Gabinetu w postaci chwili relaksu z filiżanką kawy, herbaty czy napoju chłodzącego w ręku przed rozpoczęciem zamówionego zabiegu.

Powyższa lista atutów naszego Gabinetu, przekładająca się wprost na jakość świadczonych usług oraz pełnej satysfakcji naszych Gości, wyróżnia nas na tle konkurencyjnych podmiotów świadczących podobne usługi.

Jeżeli pragniesz usług wykonywanych na najwyższy poziomie, gwarancji jakości oraz higieny, jak również wyjątkowej atmosfery to zapraszamy Cię właśnie do nas.

Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu, a na pewno nie pożałujesz!

Lokalizacja Gabinetu

Gabinet Masażu Leczniczego Leszka Migasa zlokalizowany jest w XV dzielnicy Krakowa - Mistrzejowicach, na os. Złotego Wieku nr 91 lok. 5.

Do dyspozycji naszych klientów pozostają dwa parkingi zlokalizowane na terenie pętli autobusowej Mistrzejowice.

Atutami wybranej lokalizacji jest dogodny dojazd z dowolnego miejsca Krakowa, duża liczba miejsc do parkowania oraz dogodne dojście do Gabinetu.

Pełne informacje dotyczące sposobów dojazdu, lokalizacji oraz połączeń MPK dostępne są w dziale Kontakt.

stat4u
"Gabinet Masażu Leczniczego Leszek Migas" stanowi markę handlow± KDBiP sp. z o.o. z siedzib± w 31-625 Kraków, os. O¶wiecenia 19/2, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000387341, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 5.000,00 PLN. Celem działania "Gabinetu Masażu Leczniczego Leszek Migas"  KDBiP sp. z o.o. jest ¶wiadczenie kompleksowych, profesjonalnych usług terapii manualnej oraz medycyny naturalnej klientom indywidualnym. Wszelkie prawa zwi±zane ze znakami graficznymi, logotypami oraz tre¶ciami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz tre¶ciami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) KDBiP.

stat4u