Masaże lecznicze i sportowe

Gabinet Masażu Leczniczego oferuje Państwu szeroką gamę masaży leczniczych i sportowych, wykonywanych w naszym gabinecie oraz w miejscu wskazanym przez klienta.

W niniejszym dziale mamy przyjemności zaoferować Państwu szeroką gamę masaży leczniczych i sportowych, wykonywanych przez naszego masażystę Leszka Migasa.

Celem rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu zabiegu, zamówienia wizyty domowej czy chęci zakupu bonu upominkowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Oferta masaży leczniczych, sportowych i pielęgnacyjnych

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z szczegółami oferowanych przez nasz gabinet zabiegów masażu leczniczego, sportowego i pielęgnacyjnego:

Wizyty domowe

W ramach poszerzania usług oferowanych przez nasz Gabinet, proponujemy Państwu korzystanie z naszej oferty również w Państwa domach lub innych miejscach aktualnego pobytu.

Usługi wykonywane w ramach Wizyt Domowych nie odbiegają swoim profesjonalizmem od wykonywanych w siedzibie naszego Gabinetu. Wykonują je ci sami specjaliści i z pomocą tych samych, profesjonalnych akcesoriów, których mieliście Państwo okazję poznać w naszym Gabinecie.

W ramach usługi Wizyty Domowe oferujemy również:

Usługi z zakresu Wizyt Domowych świadczone są przez Leszka Migasa w obrębie granic administracyjnych miasta Krakowa.

Usługi wchodzące w zakres Wizyt Domowych mogą być również świadczone w ramach wykupionych "Bonów Upominkowych".

Bony Upominkowe

Bon Upominkowy stanowi wspaniałą propozycję na prezent dla osoby najbliższej. Swoim zakresem może obejmować serię dowolnych zabiegów, wybranych przez zamawiającego z oferty naszego Gabinetu.

Bon Upominkowy to idealne połączenie oryginalności i funkcjonalności gwarantującej pełną satysfakcję z otrzymanego prezentu.

Dzięki swojej uniwersalności, nasza propozycja nadaje się idealnie na każdą okazję, niezależnie od wieku i płci obdarowywanego.

Bony Upominkowe Gabinetu Masażu Leczniczego mogą pełnić dwie, lub wybraną z następujących funkcji:

  • Karnetu wstępu na serię wybranych masaży lub zabiegów;
  • Stałego Bonu Rabatowego, obejmującego wykazane w nim pozycje naszej oferty.

Bony wydawane są w dwóch formach: imiennej i na okaziciela. W obu przypadkach Bony posiadają formę uroczystego zaproszenia właściciela na określone w nim zabiegi.

Właściciel Bonu Upominkowego jest uprawniony do swobodnego wyboru terminu i godziny wykonania zabiegów poprzez odrębną rejestrację telefoniczną na specjalnie wydzielony numer telefoniczny.

Bon Upominkowy to również wspaniała propozycja dla osób chcących samemu skorzystać z serii proponowanych zabiegów. Dzięki stosowaniu zniżek za zamówienia serii masaży oraz przyznawaniu stałych rabatów można w prosty sposób obniżyć koszty planowanych zabiegów nie tracąc nic na ich wykonaniu.

W ramach Bonu Upominkowego wykonywane są również masaże i zabiegi w formie "Wizyt Domowych". Z zakresem zabiegów wykonywanych w przedstawione formie można zapoznać się w jego dziale tematycznym.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Bonów Upominkowych, ich zakresu oraz sposobów ich zamawiania zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego z naszym Gabinetem od numerami wskazanymi w dziale "Kontakt".

stat4u
"Gabinet Masażu Leczniczego Leszek Migas" stanowi markę handlow± KDBiP sp. z o.o. z siedzib± w 31-625 Kraków, os. O¶wiecenia 19/2, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000387341, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 5.000,00 PLN. Celem działania "Gabinetu Masażu Leczniczego Leszek Migas"  KDBiP sp. z o.o. jest ¶wiadczenie kompleksowych, profesjonalnych usług terapii manualnej oraz medycyny naturalnej klientom indywidualnym. Wszelkie prawa zwi±zane ze znakami graficznymi, logotypami oraz tre¶ciami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz tre¶ciami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) KDBiP.

stat4u