Masaże lecznicze i sportowe

Gabinet Masażu Leczniczego oferuje Państwu szeroką gamę masaży leczniczych i sportowych, wykonywanych w naszym gabinecie oraz w miejscu wskazanym przez klienta.

W niniejszym dziale mamy przyjemności zaoferować Państwu szeroką gamę masaży leczniczych i sportowych, wykonywanych przez naszego masażystę Leszka Migasa.

Celem rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu zabiegu, zamówienia wizyty domowej czy chęci zakupu bonu upominkowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Masaż Sportowy

Całościowy masaż sportowy - Celem tego masażu jest usunięcie ekstremalnego, graniczącego z możliwością zmęczenia jak i jak najszybszego przygotowania organizmu do podjęcia ekstremalnego wysiłku. Częściowy masaż sportowy – ukierunkowany jest na określone grupy mięśni biorące największy udział w wysiłku.

Przed wykonaniem masażu sportowego brane są pod uwagę:

  • płeć;
  • wiek;
  • stan wytrenowania;
  • stopień reaktywności neurowegetatywnej;
  • uprawiana dyscyplina sportowa;

Zabiegi wykonywane są po uprzednim umówieniu terminu w siedzibie Gabinetu, Gabinecie Partnerskim lub w formie wizyt domowych.

Zabiegi oferowane są również w formie bonów upominkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem [pobierz cennik]

Wizyty domowe

W ramach poszerzania usług oferowanych przez nasz Gabinet, proponujemy korzystanie z oferty zabiegów masażu sportowego również w Państwa domach lub innych miejscach aktualnego pobytu.

Zabiegi masażu sportowego wykonywane w ramach Wizyt Domowych nie odbiegają swoim profesjonalizmem od wykonywanych w siedzibie naszego Gabinetu. Wykonują je ci sami specjaliści i z pomocą tych samych, profesjonalnych akcesoriów, których mieliście Państwo okazję poznać w naszym Gabinecie.

W ramach usługi Wizyty Domowe oferujemy również:

Usługi z zakresu Wizyt Domowych świadczone są przez Leszka Migasa w obrębie granic administracyjnych miasta Krakowa.

Usługi wchodzące w zakres Wizyt Domowych mogą być również świadczone w ramach wykupionych "Bonów Upominkowych".

Bony Upominkowe

Bon Upominkowy stanowi wspaniałą propozycję na prezent dla osoby najbliższej. Swoim zakresem może obejmować serię dowolnych zabiegów, wybranych przez zamawiającego z oferty naszego Gabinetu.

Bon Upominkowy to idealne połączenie oryginalności i funkcjonalności gwarantującej pełną satysfakcję z otrzymanego prezentu.

Dzięki swojej uniwersalności, nasza propozycja nadaje się idealnie na każdą okazję, niezależnie od wieku i płci obdarowywanego.

Bony Upominkowe Gabinetu Masażu Leczniczego mogą pełnić dwie, lub wybraną z następujących funkcji:

  • Karnetu wstępu na serię wybranych masaży lub zabiegów;
  • Stałego Bonu Rabatowego, obejmującego wykazane w nim pozycje naszej oferty.

Bony wydawane są w dwóch formach: imiennej i na okaziciela. W obu przypadkach Bony posiadają formę uroczystego zaproszenia właściciela na określone w nim zabiegi.

Właściciel Bonu Upominkowego jest uprawniony do swobodnego wyboru terminu i godziny wykonania zabiegów poprzez odrębną rejestrację telefoniczną na specjalnie wydzielony numer telefoniczny.

Bon Upominkowy to również wspaniała propozycja dla osób chcących samemu skorzystać z serii proponowanych zabiegów. Dzięki stosowaniu zniżek za zamówienia serii masaży oraz przyznawaniu stałych rabatów można w prosty sposób obniżyć koszty planowanych zabiegów nie tracąc nic na ich wykonaniu.

W ramach Bonu Upominkowego wykonywane są również masaże i zabiegi w formie "Wizyt Domowych". Z zakresem zabiegów wykonywanych w przedstawione formie można zapoznać się w jego dziale tematycznym.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Bonów Upominkowych, ich zakresu oraz sposobów ich zamawiania zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego z naszym Gabinetem od numerami wskazanymi w dziale "Kontakt".

stat4u

Masae lecznicze i sportowe

Gabinet Masau Leczniczego oferuje Pastwu szerok gam masay leczniczych i sportowych, wykonywanych w naszym gabinecie oraz w miejscu wskazanym przez klienta.

W niniejszym dziale mamy przyjemnoci zaoferowa Pastwu szerok gam masay leczniczych i sportowych, wykonywanych przez naszego masayst Leszka Migasa.

Celem rezerwacji dogodnego dla Pastwa terminu zabiegu, zamwienia wizyty domowej czy chci zakupu bonu upominkowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Masa polinezyjski Ma-Uri

Jest to wyjtkowy masa leczniczo-relaksacyjny, wykonywany w sposb bardzo dynamiczny. Pomaga uwolni si od blokad emocjonalnych i stresw, ktre odoyy si przede wszystkim w miniach.

Poprzez bliskie pokrewiestwo z drenaem limfatycznym, masa polinezyjski Ma-Uri wspomaga oczyszczenie organizmu ze zogw i toksyn, daje gboki relaks fizyczny i psychiczny, agodzi uporczywe dolegliwoci: ukadu krenia, oddechowego, nerwowego, kostno-miniowego.

Masa polinezyjski Ma-Uri jest masaem bardzo skutecznym w pokonywaniu stresw, lkw czy depresji.

Wskazania i przeciwwskazania analogiczne jak w masau leczniczym klasycznym.

Zabiegi wykonywane s po uprzednim umwieniu terminu w siedzibie Gabinetu, Gabinecie Partnerskim lub w formie wizyt domowych.

Zabiegi oferowane s rwnie w formie bonw upominkowych.

Zapraszamy do zapoznania si z aktualnym cennikiem [pobierz cennik]

Wizyty domowe

W ramach poszerzania usug oferowanych przez nasz Gabinet, proponujemy korzystanie z oferty masay polinezyjskich Ma-Uri rwnie w Pastwa domach lub innych miejscach aktualnego pobytu.

Zabiegi masau polinezyjskiego Ma-Uri wykonywane w ramach Wizyt Domowych nie odbiegaj swoim profesjonalizmem od wykonywanych w siedzibie naszego Gabinetu. Wykonuj je ci sami specjalici i z pomoc tych samych, profesjonalnych akcesoriw, ktrych mielicie Pastwo okazj pozna w naszym Gabinecie.

W ramach usugi Wizyty Domowe oferujemy rwnie:

Usugi z zakresu Wizyt Domowych wiadczone s przez Leszka Migasa w obrbie granic administracyjnych miasta Krakowa.

Usugi wchodzce w zakres Wizyt Domowych mog by rwnie wiadczone w ramach wykupionych "Bonw Upominkowych".

Bony Upominkowe

Bon Upominkowy stanowi wspania propozycj na prezent dla osoby najbliszej. Swoim zakresem moe obejmowa seri dowolnych zabiegw, wybranych przez zamawiajcego z oferty naszego Gabinetu.

Bon Upominkowy to idealne poczenie oryginalnoci i funkcjonalnoci gwarantujcej pen satysfakcj z otrzymanego prezentu.

Dziki swojej uniwersalnoci, nasza propozycja nadaje si idealnie na kad okazj, niezalenie od wieku i pci obdarowywanego.

Bony Upominkowe Gabinetu Masau Leczniczego mog peni dwie, lub wybran z nastpujcych funkcji:

  • Karnetu wstpu na seri wybranych masay lub zabiegw;
  • Staego Bonu Rabatowego, obejmujcego wykazane w nim pozycje naszej oferty.

Bony wydawane s w dwch formach: imiennej i na okaziciela. W obu przypadkach Bony posiadaj form uroczystego zaproszenia waciciela na okrelone w nim zabiegi.

Waciciel Bonu Upominkowego jest uprawniony do swobodnego wyboru terminu i godziny wykonania zabiegw poprzez odrbn rejestracj telefoniczn na specjalnie wydzielony numer telefoniczny.

Bon Upominkowy to rwnie wspaniaa propozycja dla osb chccych samemu skorzysta z serii proponowanych zabiegw. Dziki stosowaniu zniek za zamwienia serii masay oraz przyznawaniu staych rabatw mona w prosty sposb obniy koszty planowanych zabiegw nie tracc nic na ich wykonaniu.

W ramach Bonu Upominkowego wykonywane s rwnie masae i zabiegi w formie "Wizyt Domowych". Z zakresem zabiegw wykonywanych w przedstawione formie mona zapozna si w jego dziale tematycznym.

W celu uzyskania szczegowych informacji na temat Bonw Upominkowych, ich zakresu oraz sposobw ich zamawiania zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego z naszym Gabinetem od numerami wskazanymi w dziale "Kontakt".

stat4u
"Gabinet Masażu Leczniczego Leszek Migas" stanowi markę handlow± KDBiP sp. z o.o. z siedzib± w 31-625 Kraków, os. O¶wiecenia 19/2, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000387341, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 5.000,00 PLN. Celem działania "Gabinetu Masażu Leczniczego Leszek Migas"  KDBiP sp. z o.o. jest ¶wiadczenie kompleksowych, profesjonalnych usług terapii manualnej oraz medycyny naturalnej klientom indywidualnym. Wszelkie prawa zwi±zane ze znakami graficznymi, logotypami oraz tre¶ciami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz tre¶ciami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) KDBiP.

stat4u